Постраждалі від війни жінки можуть отримати допомогу від Mama Мoya

1
349

Громадянки України, які постраждали внаслідок російської агресії, можуть отримати цільові виплати. Фінансову допомогу надає Міжнародний благодійний фонд Mama Мoya.
Про це повідомило Міністерство реінтеграції.

Грошова допомога виплачується:

  • жінкам, домівки яких були пошкоджені або зруйновані через війну;
  • чоловіки та/або діти та/або батьки яких служать у ЗСУ, ТрО та добровільних угрупованнях у зоні бойових дій;
  • чоловіки та/або діти яких загинули на території активних бойових дій;
  • чоловіки та/або діти та/або батьки яких оголошені померлими або визнані безвісти зниклими внаслідок війни.

Щоб стати учасницею програми, необхідно пройти реєстрацію тут.

Дізнатись більше про умови участі можна за посиланням:
Коли договір буде укладений, жінка отримає від Mama Мoya платіжну картку. За її допомогою можна купити товари, які є у визначеному фондом списку.

  • Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) спільно з Бюро USAID BHA з гуманітарної допомоги створив програму з виплат одноразової фінансової допомоги, аби забезпечити молодих мам та їхніх малюків предметами першої необхідності. Матеріальну допомогу надають мешканкам Харківської, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей. Отримати допомогу можуть жінки з вагітністю 28 тижнів і більше або ті, хто вже народив не більше, ніж шість тижнів тому.
  • Жителям Білозерської громади пропонують взяти участь в електронній консультації щодо створення безбар’єрного простору. У громаді прагнуть врахувати інтереси місцевих мешканців, особливо молоді, батьків дітей віком до 6 років, осіб з інвалідністю та пенсіонерів, представників громадськості, експертів з питань осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення. Пропозиції та зауваження щодо створення безбар’єрного простору можна надсилати до 5 листопада 2023 року на електронну пошту gkhvabilozerka@ukr.net.

Фото – з відкритих джерел

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Доброго дня, я з Херсонської області. В мене троє дітей. Мого чоловіка вбили, коли ми були в окупації. Потрапив під обстріл РФ. Я діабетик на інсуліні.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь