Постраждалі від війни фермери можуть отримати 75 тисяч доларів допомоги

1
421

Аграрії Херсонщини, які постраждали від російської агресії, можуть взяти участь у програмі підтримки. Фермери мають можливість отримати фінансову допомогу на відновлення або розвиток власної справи.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.
Програму реалізує Міжнародна організація Mercy Corps за фінансування Фонда Говарда Баффета. Кошти можуть отримати малий та середній бізнес у сфері сільського господарства. Розмір допомоги складає 75 тис дол США.
Для того, щоб стати учасником програми, необхідно надати відомості та докази того, як підприємницька діяльність постраждала від війни, чітко обґрунтувати потребу у допомозі, співробітництво або план співпраці з домогосподарствами, що займаються сільськогосподарською діяльністю, офіційна реєстрація та відсутність юридичних і правових перешкод для підприємницької діяльності згідно з вимогами українського законодавства, інвестування власних коштів.


Програма підтримки діє у Херсонській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській та Харківській областях.
Подати заявку можна тут, отримати додаткову інформацію – за номером “гарячої лінії”: 0 800 332 590.

  • Мешканці Білозерської, Чорнобаївської та Станіславської громад можуть надавати пропозиції щодо відновлення населених пунктів, у яких проживають. Зокрема, щодо облаштування парків та зелених зон, створення центрів реабілітації, проведення фестивалів тощо.
  • Громадські організації, які допомагають переселенцям та постраждалим від війни людям, можуть стати учасниками грантового конкурсу проєктів. Розмір гранту складає до 40 тисяч доларів США. Конкурс організовує Данська рада у справах біженців (DRC).
  • На Херсонщині відновили роботу центри обслуговування платників Білозерської та Херсонської ДПІ. Установи працюють у понеділок-п’ятницю з 8 ранку до 3 години дня. Прийом відвідувачів здійснюється у приміщенні Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 095 322 84 12, 095 513 22 07.

Фото – https://a7d.com.ua

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь