Постраждалі від війни діти з Білозерщини можуть безкоштовно оздоровитися

0
82

Херсонська ОВА внесла уточнення до обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2021-2025 роки. Неповнолітні мешканці Херсонщини, які постраждали від війни, можуть безкоштовно відпочити у літніх таборах України.
Про подробиці програми нашому виданню розповіла Ольга Зубко, начальниця відділу соціальної підтримки пільгових категорій громадян та з питань ветеранської політики Херсонської РВА.

“14 червня 2024 року внесено зміни до обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2021-2025 роки. Відтепер надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення та психологічну реабілітацію дітей, які постраждали від збройної агресії РФ проти України, відбувається саме для неповнолітніх, які отримали поранення, контузію чи каліцтво. Батьки чи опікуни дитини цієї категорії можуть придбати путівку до оздоровчого закладу на суму до 20 тис. грн, а держава компенсує їм витрати за умови належного оформлення документів”, – говорить Ольга Зубко.

За словами пані посадовиці, до осіб, які мають право на отримання щорічної одноразової матеріальної допомоги, належать діти віком від 7 до 18 років. Вони повинні проживати і бути зареєстрованими на території Херсонської області; мати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів і при цьому отримала поранення, контузію, каліцтво.

“Щорічна одноразова матеріальна допомога надається за заявою законного представника (далі – заявник) до управління соціальної політики Херсонської РВА. Питання розглядається місцевими органами соцзахисту населення упродовж 5 робочих днів з дня надходження заяви. Розпорядження про надання цієї допомоги протягом двох робочих днів направляється до Херсонського центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, а рішення про відмову – в той же строк заявнику”, – повідомляє Олга Зубко.

За більш детальною інформацію звертайтеся за телефоном “гарячої лінії” відділу соціальної підтримки пільгових категорій громадян та з питань ветеранської політики УСП Херсонської РВА за тел: +380665806651.

  • У Дар’ївській громаді завершили ремонт у безпечному просторі та облаштували приміщення тренажерами. І вже провели тенісний турнір для молоді.
  • У мандрівку відправились 14 дітей з Музиківки, Берислава та Херсона. Діти відпочиватимуть у горах два тижні. Для відпочивальників підготували програму оздоровлення та психологічної реабілітації.
  • Рій “Козачата” Миролюбівського ліцею Білозерської селищної ради відправився у мандрівку до зоопарку у Миколаєві. Поїздка відбулася минулими вихідними.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь