Постраждалі від підриву Каховської ГЕС жителі Білозерської та Дар’ївської громад отримали побутову техніку

0
221

Гуманітарний штаб при Херсонській ОВА передав побутову техніку мешканцям Білозерської та Дар’ївської громад. Допомога надійшла власникам домогосподарств, які були підтоплені через теракт Росії на Каховській гідроелектростанції.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Телеграмі.


Видача побутової техніки вже почалася у Білозерці. Днями перші мешканці селища отримали 2 пральні машинки, 3 холодильника та 6 сушильних машин.

Також 18 одиниць побутової техніки безкоштовно отримали жителі Дар’ївської громади. Це мікрохвильовки, сушарки, пральні машини та холодильники.
Проєкт реалізовано Херсонською ОВА спільно з благодійним фондом “Юейм” і об’єднаною ініціативою “Кримський фронт”. Побутова техніка надається соціально незахищеним категоріям населення.
На черзі – й інші населені пункти громад, постраждалі від повені внаслідок підриву окупантами Каховської ГЕС.

  • Жителі Херсонського району, чиї оселі були пошкоджені від російських обстрілів, отримали гуманітарну допомогу. Матеріали для ремонту житла надали понад 100 господарям.
  • У Білозерській громаді Кізомиський старостинський округ отримав автівку марки Volkswagen. Автомобіль надав литовський Благодійний фонд “LT4UA”.
  • Військовослужбовці з Музиківської громади, прийняті до лав ЗСУ у 2024 році, можуть отримати одноразову матеріальну допомогу у розмірі 5000 гривень. Загальний бюджет програми – 962 523 гривень, з яких на даний напрямок заплановано 100 000 гривень.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь