Постраждалі від підриву Каховської ГЕС отримали майже сто мільйонів гривень допомоги

0
189

Мешканців населених пунктів, які постраждали внаслідок катастрофи на Каховській ГЕС отримали більш ніж 97 мільйонів гривень державної допомоги.
Про це повідомило Міністерство реінтеграції.
Загалом 18 482 мешканцям Херсонської області та 1035 жителям Миколаївської області виплатили понад 97,5 мільйонів гривень. Постраждалі отримали по 5 тисяч гривень.
Термін подачі заяв на отримання грошової допомоги триває до 31 жовтня включно. Кошти видають тим, хто на момент підриву Каховської ГЕС проживав або був зареєстрований у населених пунктах Миколаївської та Херсонської областей, що зазнали підтоплення. Також це стосується тих осіб, які після 6 червня евакуювались із підтоплених районів Лівобережжя на підконтрольну Україну.
З питаннями щодо грошової допомоги можна звернутись на гарячу лінію Мінреінтеграції за номером 15-48 або на лінію Уповноваженого з питань ВПО: (066) 813-62-39.

  •  Нідерландські благодійники надають допомогу фермерським господарствам на Херсонщині. Їх можуть забезпечити необхідним насінням, матеріалами, добривами та ваучерами на суму до 20 тис. євро на придбання техніки.
  • Мешканці Херсонщини можуть мають можливість стати слухачами безкоштовних онлайн IT-курсів на платформі Prometheus. Стати учасниками освітньої програми можуть ветерани та члени їхніх родин (батьки, дружина/чоловік, діти), ті, хто стали безробітними або втратили домівку внаслідок повномасштабної війни, переселенці та інші вразливі категорії населення.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь