18.6 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

Поспішайте творити добро- почати ніколи не пізно

 Білозерка.info

3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з функціональними обмеженнями.
Фахівцями із соціальної роботи Білозерського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі спеціалістами Киселівської, Токарівської та Олександрівської сільських рад за підтримки приватних підприємців, надано гуманітарну допомогу 39 особам з функціональними обмеженнями, з них 23 дітям даної категорії. Дані заходи проводяться щорічно і покликані звернути увагу громади на проблеми людей з інвалідністю.

 Білозерка.info

Джерело: Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info