2.3 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

Послуга для мандрівників від Нової пошти: доставка валіз за 120 гривень

Нова пошта запустила нову послугу для мандрівників. Це  доставка валізи за один день. Скільки коштує  сервіс і скільки триватиме акція

Поштовий оператор Нова пошта позбавить мандрівників в Україні необхідності носити важку ручну поклажу під час поїздок. Послуга з доставки валіз за один день дозволить насолоджуватися поїздкою та не хвилюватися за транспортування речей.

Прес-служба компанії Нова пошта зробила оголошення у Facebook. Завдяки новій послузі у мандрівників в Україні з’явилася можливість надіслати валізи поштою. Вартість сервісу складе 120 гривень, сумки та валізи можна надіслати Новою поштою, а наступного дня забрати їх у пункті призначення.

Акція на послугу з транспортування валіз продовжиться з 17 січня до 31 березня 2022 року. Відправки з типом відправлення “Посилання” вагою до 30 кг (фактичною або об’ємною) здійснюватимуться за тарифом 120 гривень.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info