22.3 C
Kherson
Вівторок, 25 Червня, 2024

Останні новини

У Посад-Покровському відремонтують вуличне освітлення

У селі Посад-Покровське на вулицях Перемоги та Дєдуха планують відремонтувати вуличне освітлення. На відповідну мету з місцевого бюджету виділили 178 тисяч гривень.

Про це свідчить договір, розміщений на сайті державних закупівель “Prozorro”.

Виконавець робіт – київське ТОВ “Фіт Дс”, створене у жовтні 2017 року.

Як повідомляє видання “Мост”, засновником та директором товариства є Роман Кондратенко. Також підприємець володіє ще двома компаніями, які спеціалізуються на ремонтних та будівельних роботах.

На Херсонщині фірма працюватиме вперше, до 2023 року компанія не брала участі у державних закупівлях. Договір між замовником та підрядником діє до 31 грудня 2023 року.

  • Село Посад-Покровське Чорнобаївської громади поступово повертається до звичного життя. Серед позитивних змін у старостаті – відновлення роботи консервного заводу. За словами директорки заводу, пані Ольги, цього сезону тут виготовлено 5876 банок консервованих помідорів. Також завод випускає консервовану квасолю у томатному соку.
  • Село Посад-Покровське увійшло до державної експериментальної програми з відбудови населених пунктів за принципом “краще, ніж було”. Сьогодні в рамках проєкту, у селі почалася відбудова п’яти приватних осель. На передпроєктні роботи для будівництва сільради та закладів освіти у Посад-Покровському виділено понад 1,5 млн гривень.
  • В рамках широкомасштабного відновлення села також відбувається капітальний ремонт автомобільної дороги М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ.

 

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info