Посад-Покровській бібліотеці надсилають книжки зі всієї України

0
218

Книжковий фонд бібліотеки у Посад-Покровському поповнюють благодійники з різних куточків України. Благодійну акцію організувала громадська організація PEN Ukraine.
Як розповіла завідуюча КЗ “Посад-Покровська сільська бібліотека” Олена Демишева, книжки надходять на адресу закладу майже щодня.

“Присилають, хто скільки може. Дехто – пару книжок, а дехто – десятками. Наразі вже отримали 355 екземплярів. Зокрема, це художні та публіцистичні книжки від видавничого дому “АДЕФ-Україна”, від “Книгарні Є”.
Дуже приємно, що прислали нам 130 книжок від Броварського ліцею імені С. Олійника – учні назбирали. Передали також видання від журналістки Ольги Герасим’юк”, – ділиться пані Олена.


Через обстріли та пожежі від книжкового фонду Посад-Покровської бібліотеки не залишилося майже нічого. Хоча завідуюча змогла врятувати частину видань, але для повноцінного функціонування закладу цього замало.

“Поки у нас немає приміщення, бібліотека функціонує в онлай-форматі. Збираємо українські книжки, особливо для дорослих читачів, щоб у найближчому майбутньому відновити роботу книгозбірні. Тож будемо дуже вдячні за допомогу”, – ділиться завідувачка.


Бажаючі допомогти бібліотеці можуть надіслати українські видання за адресою: Херсонська область, село Чорнобаївка, Нова пошта №1, Олена Демишева, 0507858158.

  • Завдяки благодійникам, 24 дитини з Білозерки, Велетенського, Чорнобаївки, Станіслава, Приозерного та Херсона відправились у мандрівку до Польщі. Місяць вони проведуть за кордоном. Діти зустрінуть у сусідній країні різдвяні та новорічні свята, займуться зимовими видами спорту, відвідають екскурсії.
  •  Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України займається комплексною відбудовою Посад-Покровського Чорнобаївської громади. На першому етапі у селі заплановано відновити 120 будинків.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь