Посад-Покровська бібліотека – з новим приміщенням

0
237

Внаслідок активних бойових дій село Посад-Покровське перетворилося на суцільні руїни. Окупанти знищили тут майже усі житлові будинки, комунікації та об’єкти соціальної сфери, серед яких і будинок культури, де знаходилася місцева бібліотека.
Але завдяки християнському волонтерському руху “Мрію.Дію”
книгозбірня нещодавно отримала нове приміщення.

Про це нашому виданню повідомила завідуюча Посад-Покровською бібліотекою Олена Демишева.

“Ми звернулися до християнського руху  “Мрію.Дію” з проханням допомогти, бо у село повертаються люди, вони хочуть читати, а як їм це зробити, коли немає самої бібліотеки?
Книги нам присилали з усієї України, дуже цікаві, сучасні, українські. А от будинок культури з бібліотекою ще не відбудували, хоча й планують. Тож ми шукали інші варіанти, щоб заново відкрити наш заклад”, – говорить пані Олена.

Днями у Посад-Покровському відкрилася бібліотека у невеличкому, але затишному дерев’яному будиночку, який встановили благодійники.

У новій книгозбірні одразу знаходилися й сучасні стелажі, й пуфики, й столи. Також волонтери привезли дитячі книжки, фломастери, пластилін, настільні ігри тощо.

“Наразі керівництво вирішує питання щодо графіку роботи нашої книгозбірні. Вже можу проводити тут заходи для дітей і дорослих, і вже навіть видала перші книги “додому”. Я дуже рада, що можу продовжувати свою улюблену справу. Благодійники навіть запропонували оплатити нам Інтернет, за що їм дуже вдячна”, – поділилася Олена Демишева.

Бажаємо Посад-Покровській бібліотеці багато нових читачів і цікавих заходів! Адже попри війну українці все одно хочуть читати, цікавляться творами класиків та історією нашої країни. Сільські книгозбірні є форпостом культури у громадах, які виконують дуже важливу місію.
Олена Бджола

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь