18.7 C
Kherson
Середа, 4 Жовтня, 2023

Останні новини

Порушники, які спалюють сміття в жилому секторі нестимуть адміністративну відповідальність!

 Білозерка.info

 

Білозерська селищна рада повідомляє, що на порушників, які спалюють побутове сміття на присадибних або прибудинкових ділянках буде складений протокол про адміністративне порушення.

Відповідно до статті 35-1 Закону України «Про відходи» спалювання твердих побутових відходів (ТПВ) дозволяється лише на спеціально призначених для цього підприємствах чи об’єктах. У Білозерці є узаконене сміттєзвалище куди вивозяться відходи без шкоди для оточуючих. Спалювання ТПВ в жилому секторі може зашкодити стану здоров’я всіх хто мешкає неподалік, так як в атмосферу виділяються токсичні речовини, такі як чадний газ, діоксини, залишки золи, які можуть містити токсичні метали та багато інших. Окрім цього, вогонь може перекинутись на будівлі, що знаходяться поруч і нанести чималих збитків.

Якщо ви виявили особу, яка спалює сміття в жилому секторі викликайте поліцію, представника органу місцевого самоврядування чи громадського інспектора. Не дайте нанести шкоду вашому здоров’ю.

 

За матеріалами: Білозерська селищна рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info