Понад півтисячі мешканців Херсонщини отримають грошову допомогу від ХОВА

0
296

Мешканці Херсонській області, які опинилися в скрутному становищі, отримали понад 1,3 мільйона гривень допомоги від обласної влади.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.
Відповідне рішення ухвалили на засіданні обласної комісії під головуванням заступника начальника Херсонської ОВА Ярослава Шанька.
Члени комісії розглянули звернення громадян, чиї будівлі були знищені або пошкоджені через російські обстріли.
Крім того, допомогу отримають родини загиблих військових та жителі Херсонщини, яким необхідне лікування.
Херсонська ОВА призначила одноразову грошову допомогу 547 особам. Загальна сума виплат склала 1 356 000 грн.

  • Аграрії Херсонщини, які постраждали від російської агресії, можуть взяти участь у програмі підтримки. Фермери мають можливість отримати фінансову допомогу на відновлення або розвиток власної справи. Програму реалізує Міжнародна організація Mercy Corps за фінансування Фонда Говарда Баффета. Кошти можуть отримати малий та середній бізнес у сфері сільського господарства. Розмір допомоги складає 75 тис дол США.
  •  На Херсонщині відновили роботу центри обслуговування платників Білозерської та Херсонської ДПІ. У центрі обслуговування платників можна отримати послуги щодо видачі податкового номера, відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми або джерела виплачених доходів та утриманих податків (довідка про доходи), реєстрації РРО або ПРРО, КОРО та РК.
  • Учора мешканці звільнених територій Херсонщини отримали від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів 893 продуктових набори, 2400 буханок хліба, 250 порцій гарячих обідів та 16893 літри питної води. Також людям передали 16 будівельних наборів, 26 ОСБ – листів, 377 мішків цементу, 100 ремонтних наборів та 15 тонн брикетів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь