Понад 800 дітей із Херсонщини відпочили в Україні та Європі

0
172

Протягом 2023 року у дітлахів із Херсонської області була можливість відпочити та реабілітуватись в інших містах України та за кордоном. Цією можливістю скористались 837 дітей.
Про відпочинок дітей повідомила Херсонська ОВА у Facebook.
Оздоровлення дітей забезпечили різноманітні благодійні фонди. Школярі пройшли реабілітацію у санаторних закладах Буковеля, Пущі-Водиці, Яремчі, а також пансіонатах Хмельницької та Івано-Франківської областей. Дітлахи з Херсонщини з’їздили на оздоровлення до Німеччини, Туреччини, Узбекистану, Румунії та Польщі.
В інших містах та країнах вони змогли не тільки відпочити від обстрілів, а й навчатися та працювати з психологами. Наразі за кордоном знаходиться 84 дитини з Херсонської області.
Тих, хто відправиться у мандрівку, обирають відповідно до Google-форми та єдиної бази оздоровлення дітей пільгових категорій.

Якщо ваші діти потребують реабілітації, ви можете звернутися до органів соцзахисту населення. У пріоритеті – діти пільгових категорій.

  • Співробітники молочнотоварної ферми у Новодмитрівці отримали безкоштовні ліки від “Херсонської ліги соціальних працівників”. Допомогу видали 200 сім’ям працівників ферми. Проєкт реалізує ГО “Херсонська ліга соціальних працівників” при підтримці Гуманітарного волонтерського центру, Гостинної хати та German Doctors.
  • На Херсонщині благодійна організація “СОС Дитячі містечка Україна” допомогла облаштувати спеціальний простір для позашкільного дозвілля. ГО “Херсонська ліга соціальних працівників” реалізовує проєкт освітньо-тренінгового центру “Своє”. Центр, розташований у Херсоні, отримав набори для творчості, спорту та ігор, зручні меблі.
  • Родини з дітьми із Клапаїв Чорнобаївської громади отримали гуманітарну допомогу. Їм передали одяг, іграшки та засоби гігієни. Допомогу надала благодійна організація “Angel’s of Ukraine”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь