Полтавські будівельники допомагають правдинцям підготуватися до зими

0
236

Сьогодні у Прадиному триває відновлення пошкоджених осель. В рамках програми “Пліч-о-пліч” над відбудовою населеного пункту працюють будівельники з Полтавщини.

Як розповіла староста Правдиного Любов Василівна Шевченко, наразі ремонтують будинки, які зазнали пошкодження низького та середнього ступеню. В помешканнях вставляють нові вікна і двері, перекривають дахи.

“Полтавські будівельники дуже стараються, щоб наші земляки могли зустріти зиму у своїх оселях. Проте, на жаль, цієї можливості поки що немає у тих, чиї будинки були повністю зруйновані. Відбудувати таке житло на теперішній момент не виходить з різних причин”, – говорить Любов Василівна.

Не зважаючи на те, що процес відбудови незавершений, люди продовжують повертатися до Правдиного. В період окупації у селі залишалося 89 осіб, сьогодні – близько 700.
За повідомленням Херсонської ОВА, станом на 30 жовтня будівельники з Полтавщини вже відремонтували 72 оселі у Правдиному та Чкаловому.

  • У Киселівці та Благодатному Чорнобаївської громади одесити відремонтували 17 осель. Вартість робіт склала 5,1 мільйона гривень. В 11 будинках у Киселівці вже замінили пошкоджені дахи та вікна. У Благодатному полагодити покрівлі та вікна у 6 будинках.
  • У селі Олександрівка Станіславської громади працюють будівельники-волонтери. Активісти допомагають місцевим полагодити домівки, пошкоджені внаслідок ворожих атак. Ремонтні роботи виконує бригада “Добробат”. Нещодавно волонтери взялися за відновлення оселі місцевої мешканки. Наразі будівельники змонтували частину нової покрівлі, зробили кладку вікна та димар.

Фото – Херсонська ОВА, Телеграм

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь