26.4 C
Kherson
Неділя, 14 Липня, 2024

Останні новини

Поліція завершила розслідування щодо білозерської депутатки-зрадниці

Правоохоронці закінчили розслідування стосовно депутатки Білозерської селищної ради від “Блоку Володимира Сальдо”. Жінці заочно повідомили про підозру у колабораціонізмі.
Про це стало відомо з документа на сайті Офісу Генерального прокурора, пише МОСТ.
Ім’я підозрюваної – Тетяна Павлик. Білозерчанка після початку повномасштабної війни перейшла на сторону окупантів і зайняла посаду “заступниці” голови окупаційної адміністрації Білозерки як керуюча справами.
Павлик долучалась до проросійських заходів, які проходили у селищі, займалась прийомом документів на працевлаштування до так званих органів влади. Також жінка формувала потребу на фінансування комунальних підприємств і навчальних закладів.
Зрадницю підозрюють у ч.5 ст. 111-1 КК України – колабораційна діяльність. Вона може отримати від 5 до 10 років позбавлення волі.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info