Поліцейські з Івано-Франківщини передали допомогу дітям з Олександрівки

0
90

До Олександрівки доставили гуманітарну допомогу від поліцейських з Івано-Франківської області. Правоохоронці передали для місцевих дітей продукти харчування, одяг, канцелярське приладдя та засоби індивідуальної гігієни.
Про це у Телеграмі повідомила поліція Херсонської області.
У пакунки ювенали з Івано-Франківщини поклали теплі костюми, сорочки, зошити, глобуси, ручки, олівці, альбоми для малювання та розмальовки.
Окрім цього, гумдопомогу отримала малеча з Херсона, яка втратила свої домівки внаслідок підриву Каховської ГЕС.

  • Благодійники відремонтували Олександрівський ФАП, який був зруйнований внаслідок ворожих обстрілів. Завдяки спонсорам з Німеччини у фельдшерсько-акушерському пункті з’явилось нове медичне обладнання та ліки  Станіславська сільська рада у співпраці з Херсонською обласною військовою адміністрацією придбала меблі та обладнання на 200 тисяч гривень.
  • Волонтери передали учням молодшого шкільного віку у Станіславській громаді канцелярське приладдя та спортивний інвентар. Допомогу від благодійного фонду Support Kherson отримали діти з Олександрівки, Станіслава, Широкої Балки та Софіївки.
  • Білозерська громада отримала автоцистерну для доставки питної води від благодійного фонду Сергія Притули та WWF-Україна. Ще одна спецавтівка передбачена для Дар’ївської громади.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь