8.9 C
Kherson
Четвер, 29 Лютого, 2024

Останні новини

Поліцейські провели черговий огляд аеропорту поблизу Чорнобаївки

Прокурори Херсонської обласної прокуратури спільно зі слідчими поліції та експертами провели огляд чергового місця дислокації військових РФ – міжнародний аеропорт «Херсон» поряд із селом Чорнобаївка.

Про це повідомили у Телеграм-каналі Херсонської обласної прокуратури.

За даними слідства, під час повномасштабного вторгнення та окупації Херсонщини військовослужбовці країни-агресора захопили аеропорт. Загарбники намагались використати летовище як плацдарм для подальшого наступу на інші регіони України. Окупанти розміщували на території аеропорту військову техніку, зберігали снаряди і боєприпаси.

Під час відступу з правобережної частини Херсонщини вони підірвали декілька місць, облаштованих для перебування військових, лишивши по собі розгромлені будівлі, техніку, боєприпаси й інші сліди перебування.

Триває розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

За минулу добу за фактами російської агресії проти мирного населення Херсонщини правоохоронці відкрили 46 кримінальних проваджень за ст.438 (Порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За даними Національної поліції України, з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну правоохоронці розпочали 64 331 кримінальне провадження за фактами вчинення на території України злочинів військовослужбовцями збройних сил російської федерації та їхніми пособниками.
З них: 52339 – за ст. 438 Кримінального кодексу України (Порушення законів та звичаїв війни),  9 251 – за ст. 110 Кримінального кодексу України (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), 2524 – за ст. 111-1 Кримінального кодексу України (Колабораційна діяльність) та ін.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info