18.6 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

Поліцейські Херсонщини розшукали 14-річну білозерчанку, яка 5 діб не з’являлася вдома

Дівчина пішла з дому у смт Білозерка вранці 28 листопада і не повернулася. Її мати звернулася в поліцію із заявою про зникнення доньки лише 1 грудня. За три дні поліція провела комплекс розшукових заходів для встановлення місцезнаходження дівчини. Сьогодні, 3 грудня, приблизно о 14:30 оперативник Управління карного розшуку виявив дівчину в Херсоні, де вона безцільно гуляла вулицями, повідомляє Поліція Херсонської області.
У пошуках дівчини був задіяний особовий склад Херсонського районного управління поліції, Управління карного розшуку та ювенальної превенції обласного главку поліції. Правоохоронці ретельно обстежили територію не лише смт Білозерка, а й навколишніх населених пунктів, здійснили поквартирні та подворові обходи. Надійшла інформація, що неповнолітня може знаходитися в Херсоні, тож паралельно пошукові заходи проводилися в обласному центрі.
Як повідомив заступник начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Микола Цап, створені пошукові групи цілодобово відпрацьовували громадські місця та місця скупчення молоді в обласному центрі. Особливо ретельно поліцейські перевіряли покинуті будівлі, ринки, авто та залізничний вокзали, спілкувалися з водіями автобусів та таксі, залишали орієнтування з фото зниклої у магазинах, розважальних закладах та інших місцях, де могла з’явитися дівчина.
Поліцейські проаналізували години відеоматеріалів, вилучених з камер спостереження. Орієнтування було розміщене в соціальних мережах, на телебаченні. Також, до заходів з орієнтування громадськості були залучені херсонські підрозділи волонтерських організацій – пошуковий загін «Мілена» та «Ангел». Перевіряли кожне повідомлення від громадян про можливе місцезнаходження дівчини.
Завдяки ретельно проведеній роботі сьогодні у другій половині дня оперативник Управління карного розшуку побачив дівчину по вул. Миру біля дитячого садочка. З неповнолітньою було все добре. Жертвою злочину вона не стала. Її доставили у відділення поліції, куди викликали її матір.
Нині з дівчиною та її матір’ю спілкуються працівники ювенальної превенції для з’ясування причин втечі з дому та ставлення рідних до дитини, чи не вчиняється відносно дівчини домашнє насильство. Вирішується питання щодо притягнення жінки до адміністративної відповідальності за неналежне виконання обов’язків по вихованню доньки.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info