10.8 C
Kherson
Середа, 4 Жовтня, 2023

Останні новини

Поліція закликає батьків краще дбати про дітей

Застерегти, попередити та пояснити – поліція радить батькам, як вберегти дитину від небезпек!

Шановні батьки! Вкотре звертаємося до вас з проханням краще дбати про дітей, якомога більше спілкуватися з ними, проводити час разом, постійно бути на зв’язку і знати про місцезнаходження нащадка. Щоб не допустити ситуації, яка днями була у Білозерському районі.
В одному з сіл Білозерщини сталося займання старого вагончика, де раніше господар складав бджолині вулики. Пожежу швидко загасили і, на щастя, всередині нікого з людей не було. Поліцейські переглянули відео з камер зовнішнього відеоспостереження, розташованих неподалік від місця займання. Правоохоронці відпрацювали всіх людей, хто потрапив на відео і проходив біля вагончика. З’ясувалося, що пожежу випадково спричинили троє дітей віком від 9 до 10 років. Вони пояснили, що гралися на вулиці і зайшли у вагончик, де курили цигарки. Недопалки потрапили на ганчір’я, яке зайнялося. Малеча намагалася загасити вогонь водою з пляшки, але нічого не вийшло. Діти злякалися і втекли. Батькам вони нічого не сказали. Працівники поліції провели профілактичні бесіди і з батьками, і з дітьми. Малечі розповіли про шкоду тютюнопаління і пояснили, що вони самі наражалися на небезпеку під час пожежі. Батьки будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за неналежне виховання дітей.
Щоб подібних або інших небезпечних ситуацій більше не виникало, радимо батькам та опікунам краще дбати про виховання дітей. Розповідайте дітям про заходи безпеки вдома та на вулиці, спостерігайте, чим займається і що планує робити ваша дитина. Контролюйте її вільний час та місцезнаходження. Цікавтеся її життям, дозвіллям, захопленнями та колом друзів. Поясніть, як вам важливо знати, де знаходиться дитина і будь-якої миті зв’язатися з нею.
Проявляйте спокій, витримку і навчіть дітей берегти своє життя та здоров’я!

 Білозерка.info

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info