28.5 C
Kherson
Неділя, 14 Липня, 2024

Останні новини

Поліція радить як не стати жертвою продавців-шахраїв в мережі Інтернет

  • 
    
    <hr>
    
    

Поліція Херсонщини закликає людей бути обережнішіми та обачнішими, здійснюючи покупки або замовляючи послуги  в Інтернеті.

У сучасному світі все більше людей користуються послугами інтернет-ресурсів: за їх допомогою легко купити чи продати товар, орендувати квартиру чи знайти роботу. Але слід не забувати, що мережа несе в собі чималі загрози, оскільки цим поприщем також користуються й зловмисники. Так, лише за одну добу двоє мешканців Херсонщини втратили майже 25 тисяч гривень, потрапивши на гачок інтернет-аферистів.

До прикладу, вчора в територіальний підрозділ поліції смт Білозерка звернувся 35-річний мешканець Чорнобаївської територіальної громади. Чоловік розповів, що декілька днів тому на одному з сайтів побачив оголошення про продаж дров за прийнятною ціною. Домовившись із продавцем про покупку, заявник перерахував шахраю майже 11 тисяч гривень, але свій товар так і не отримав.  

А 30-річний мешканець Зеленопідської територіальної громади орендував неіснуючу квартиру в м. Нова Каховка. Оголошення про її здачу він також знайшов на одному інтернет-ресурсів. Чоловік перерахував «орендодавцю» на картку 14 тисяч гривень, після чого зв’язок із «власником» квартири обірвався.

Шановні громадяни! Щоб не стати жертвою шахраїв, будьте обачними, коли замовляєте товар чи послуги в мережі Інтернет. Здійснюйте покупки на сайтах, які зарекомендували себе з позитивного боку, мають добрі відгуки ваших знайомих та не викликають сумнівів. Домовляйтесь про придбання товару на умовах відправки поштою накладеним платежем. Здійснюйте оплату за товар тільки після його перевірки. Будьте дуже уважними при орендуванні житла. Ніколи не перераховуйте гроші за квартири заздалегідь, розрахунок повинен відбуватися під час заїзду. Шукайте житло лише на перевірених сайтах, де є багато відгуків від попередніх орендарів помешкання.

У разі, якщо ви стали жертвою шахраїв, неодмінно звертайтесь до найближчого відділення поліції або телефонуйте «102».

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info