13 C
Kherson
Четвер, 30 Травня, 2024

Останні новини

Поліцейські порушили кримінальне провадження щодо неповнолітніх учасниць бійки у Білозерці

Як повідомляє Поліція Херсонської області, поліцейські порушили кримінальне провадження щодо неповнолітніх учасниць бійки у Білозерці.

Відео, на якому зафіксовано, як дві дівчини б’ють іншу було виявлене поліцейськими під час моніторингу мережі Інтернет. Поліцейські встановили всі обставини конфлікту між неповнолітніми. Наразі відкрите кримінальне провадження за фактом хуліганства, вчиненого групою осіб.

Подія, зафіксована на відео відбувалась 23 жовтня у Білозерському районі. Поліцейські того ж дня зареєстрували вказану подію у встановленому порядку. Правоохоронці встановили всіх осіб, що брали участь або були присутні під час бійки. Для надання пояснень та прийняття рішення всі учасники бійки разом з батьками були запрошені до відділення поліції. Причиною конфлікту стало те, що 12-річна потерпіла образила словесно одну з хуліганок, тому дівчата зустрітись для вирішення конфлікту, але розмова переросла у бійку. Дівчатам, що ображали неповнолітню 13 та 11 років.

Як зазначив начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонської області Віталій Сайфутдінов, – «В ході спілкування з батьками потерпілої дівчини виявилось, що подібні конфлікти з даними підлітками відбуваються не в перше, але батьки не хотіли звертатись до поліції. Якби відео зі знущаннями не потрапило б до соціальних мереж кривдниці залишись без покарання. Я звертаюсь до всіх батьків! Якщо ви знаєте, що вашу дитину ображають обов’язково зверніться до поліції та не замовчуйте дані факти».

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України «Хуліганство». Досудове розслідування триває.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info