35.9 C
Kherson
Субота, 13 Липня, 2024

Останні новини

Поліцейські перевірили мисливців в Білозерському районі

Працівники Білозерського відділення поліції з працівниками управління превентивної діяльності обласного главку поліції спільно з мисливствознавцем ДП “Олешківського ЛНГ” провели профілактичні заходи по недопущенню надзвичайних подій та припинення фактів браконьєрства під час мисливського сезону 2019-2020 років.

Під час перевірки поліцейські вилучили 5 неперереєстрованих мисливських рушниць.

Також поліцейські склали:

  • 5 адміністративних матеріалів за ст.192 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації) нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік»;
  • 1 адміністративний матеріал за ст. 174 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Стрільба з вогнепальної, холодної метальної чи пневматичної зброї, пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії в населених пунктах і в не відведених для цього місцях або з порушенням установленого порядку».

За матеріалами Білозерського відділення поліції

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info