38.1 C
Kherson
П’ятниця, 12 Липня, 2024

Останні новини

Поетеса Світлана Кошолап завітала до учнів Білозерської школи №2

4 березня поетеса Світлана Кошолап (Надія Світла) завітала на урок української літератури до учнів 7-го класу Білозерської школи №2.

Тетяна Володимирівна Коробоненко, вчитель української мови та літератури, охоче організовує подібні зустрічі для своїх учнів. «Літературна кав’ярня «У Світлани» – такою була назва уроку, яка запам’яталась дітям та викликала неабиякий інтерес і до заходу, і до гості.

Світлана Кошолап – відома поетеса Білозерського району, член літературної студії «Біле озеро», бібліотекар Розливнянської бібліотеки. На уроці вона декламувала свої вірші дітям, а діти, в свою чергу, розказували вірші всесвітньо відомих корифеїв художнього слова:Тараса Шевченка, Ліни Костенко. Учні задавали питання, та надихнули бібліотекарку на спогади про своє незабутнє дитинство, приємним моментом стало зачитування творів поетеси зі сторінок нашої любої районки «Придніпровської зірки», які підготувала Тетяна Володимирівна.

Бібліотекарка розповіла дітям про Південний фестиваль читання, який проходить щорічно в грудні в Херсоні, про арт—лабораторію «Українська хата, талантами багата», яка діє при обласній бібліотеці Олеся Гончара. Згадали поетів та письменників нашого краю: Анатолія Дунаєва, Валерія Кулика, Олега Олексюка, Василя Загороднюка, Анатолія Кичинського та поетів Білозерщини: Руслана Білецького, Миколу Сосуновича, Олену Щербину. Свято закінчилось, а теплі спогади про нього залишились в серцях дітей.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info