Подружжя бізнесменів відновлює зруйнований завод у Посад-Покровському

0
193

Власники консервного заводу у Посад-Покровському Георгій та Ольга Червєнкови самостійно відновлюють свій бізнес. Майно підприємців було знищено під час окупації Чорнобаївської громади.

Як повідомляють у виданні “МОСТ”, внаслідок руйнувань Ольга та Георгій  втратили 25 млн грн. Оговтавшись від пережитого, з початку осені подружжя поступово відновлює виробництво.

Бізнесмени повернулися до Посад-Покровського відразу після звільнення. Однак територію консервного заводу вибухотехніки очищали ще пів року.

“Наш склад, нашу прохідну, її знищили, навіть не можна показати, наскільки глибоко. Всі кришки сплавилися, такий був вогонь, а наші хлопці трималися і село втримали”, – розповіла журналістам пані Ольга.

У цеху робітниці вручну клеять наліпки на банки, оскільки обладнання згоріло. Власники заводу вирішили не закуповувати дорогу сучасну техніку, а дати роботу людям. Консервне підприємство запрацювало на початку осені. Співробітники у цеху латають покрівлю та утеплюють вікна, однак більше всього переживають за безпеку. Під завалами будівель не раз знаходили нерозірвані снаряди.
Власники консервного заводу орієнтуються на місцевих постачальників. Восени 2023 року співпрацювали в основному з херсонськими фермерами, хоча їхньої продукції не завжди вистачало. Такою буде стратегія бренду і надалі.

“Ми шукаємо грантові можливості, нам допомагають доньки-юристки. Донори з Німеччини передали генератор, друзі та знайомі купили мийні засоби та побутове обладнання. Один з меценатів нашим працівникам передав продукти, а також ковдри та матраци для людей, які зараз залишилися без житла і жили у нас в приміщенні невеликого офісу. Така допомога дуже важлива”, – каже пані Ольга.

Після відновлення роботи завод відвідували делегації міжнародних організацій і фондів. Проте кошти на відбудову підприємства не пообіцяли. Через те, що село перебуває неподалік від лінії фронту, консервний завод не може отримати великі інвестиції або технічну допомогу. Тож наразі подружжя Червєнкових покладається лише на власні сили та працівників, які допомагають бізнесменам відновити виробництво.

Фото – “Мост”

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь