28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Подарунок Федорівському ясла-садку

 Білозерка.info

Вихователю під час роботи часто доводиться стикатися з необхідністю використовувати апаратуру для музичного супроводу занять, виступів. Не секрет, що далеко не кожний дитячий садок або окремо взята група обладнані відповідними засобами. А навіть якщо і обладнані, то зовсім не факт, що всім цим складним господарством зручно користуватися під час занять з дітьми. Є садки, в яких підзвучка ігор або фізкультхвилинок досі довіряється старим перевіреним пристроям, що, звичайно, виглядає архаїзмом і на практиці вкрай незручно у використанні.

Ми в свій час теж зіткнулися з цією проблемою. Виявилося, що для повсякденного використання зовсім не потрібна якась особливо складна апаратура, цілком достатнім виявилося використання дуже бюджетного комплекту – комп’ютерна акустика і простий MP3-плеєр, укомплектований мікрофоном. Такий подарунок отримав Федорівський ясла-садок. Придбання оргaнізовано завдяки залученню спонсорської допомоги.

Колектив Федорівської сільської ради та ясла-садка щиро вдячний голові ФГ “Чайка” Андруському Анатолію Івановичу за підтримку дошкільного закладу .

Автор: Наталя Гридина

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info