Подаруйте тепло захисникам

0
253

Сьогодні українські військові долають надважкі випробування, пов’язані як із напруженою ситуацією на фронті, так і зі складними погодними умовами.
Пройти цей нелегкий шлях нашим захисникам допомагають мешканці звільнених громад Білозерщини. Люди активно донатять на ЗСУ, плетуть маскувальні сітки, передають військовим необхідні речі та продукти.
Нещодавно активісти з Білозерської громади організували чергову благодійну акцію, в рамках якої закликали земляків зв’язати теплі шкарпетки для захисників Півдня.

«Про нагальні потреби військових я дізнаюся від волонтерів та родичів захисників. Потім пишу про це у місцевому чаті в Телеграмі. Пишаюся односельцями, які активно долучаються до таких акцій допомоги ЗСУ. Зокрема, нещодавно завдяки небайдужим білозерцям вдалося передати 2700 мішків на лівий берег для укріплення позицій, бліндажів та окопів. Зараз існує потреба у теплих шкарпетках», – розповідає місцевий активіст Віталій.

За два дні з моменту оголошення про відповідну потребу військових білозерські майстрині зв’язали двадцять пар шкарпеток. Частина виробів – з патріотичним візерунком.
Долучитися до благодійної справи може кожен, хто вміє в’язати та дуже хоче зігріти наших захисників.
Готові вироби можна надіслати рідним чи знайомим до Білозерки через Нову Пошту. Місцеві мешканці точно знайдуть волонтерів, які передадуть шкарпетки захисникам.
Разом – до перемоги!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь