15.2 C
Kherson
Четвер, 21 Вересня, 2023

Останні новини

Подаруйте дітям новорічне диво через платформу єДопомога

Через повномасштабну війну росії проти України ми втратили відчуття свята, але наші діти все одно чекають на новорічне диво. Ворог не повинен лишити нашу малечу радості.

Мінсоцполітики за підтримки Нова пошта запрошує всіх бажаючих долучитись до важливої місії – стати єМиколаєм для дітей в Україні!

Щоб стати єМиколаєм та здійснити новорічну мрію дитини, потрібно:

– Перейти за посиланням http://bit.ly/3FGfZ1u

– Натиснути «Стати єМиколаєм»

– Обрати, яким способом ви хочете передати подарунок. Особисто, «З рук в руки» або «Онлайн», сплативши Передплату в одному з магазинів мережі партнерів ONECARD (Будинок Іграшок, VIP Maluk, CHICCO або BABYSHOP)

– Обрати лист дитини, натиснути «Допомогти»

– У разі обрання способу «З рук в руки»: дочекатися дзвінка оператора контакт-центру єДопомога для координації з батьками дитини щодо доставки подарунка та отримання промо-коду на доставку в Новій пошті.

– У разі обрання способу «Онлайн»: сплатити Передплату єДопомога у дитячих магазинах партнерів.

Кожна дитина України сьогодні чекає на диво!

Відгукніться на Лист- мрію та поспішайте до 14 січня 2023 року (включно)!

Довідково

Гуманітарна платформа єДопомога створена Мінсоцполітики за підтримки Мінцифри, Світового Банку та ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.

єДопомога стала державним проектом з низкою партнерів, волонтерів, якому вдалось, використовуючи сучасні технології, започаткувати новий підхід в наданні допомоги від людей та організацій тим, хто її потребує.

Платформа має три напрями: грошова допомога від держави 

(єДопомога державна); отримання та надання волонтерської допомоги 

(єДопомога волонтерська); виплати від міжнародних організацій 

(єДопомога міжнародна).

На платформі можна дізнатися, як отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info