28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Поблизу Білозерки горіли поля

5 липня о 12 годинні 03 хвилини Білозерський пункт зв’язку 2 державної пожежно-рятувальної частини отримав повідомлення про загорання пожнивних залишків на території Білозерської селищної ради, праворуч від траси Білозерка-Надеждівка (в районі зернотоку). На місце виклику відразу виїхав черговий караул у складі одного відділення. Побачивши декілька осередків займання, пожежники зрозуміли, що джерела запалювання були навмисно занесені на щойно скошений масив.

За наявною у селищній раді інформацією, даний земельний масив складається з земельних ділянок власників земельних часток (паїв), які використовуються відповідно до договорів оренди ПП “Космополія”.
Білозерський районний сектор вкотре звертається до сільгоспвиробників з проханням пам’ятати про небезпеку, що може виникнути саме через спалювання пожнивних залишків та стерні. Вогонь з легкістю може перейти на нескошені поля та завдати великої шкоди  іншим фермерським господарствам.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info