6.2 C
Kherson
П’ятниця, 1 Березня, 2024

Останні новини

Півтори тисячі мешканців Чорнобаївської громади отримали гігєнічні набори

Команда БО “БФ ранок відродження” доставила до Чорнобаївської громади гігієнічні набори, котрі одразу роздали для 1500 місцевих жителів.

Про це повідомили у Телеграмі Херсонської ОВА.

Окрім гігієнічних наборів благодійники передали 963 листи шиферу. Будівельні матеріали вкрай необхідні для ремонту пошкоджених росіянами покрівель житлових будинків у населених пунктах громади.

29 березня до Чорнобаївської громади надійшла допомога від Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine. Благодійники привезли місцевим мешканцям матраци, постільну білизну, кухонні набори та інші необхідні речі. Речі домашнього вжитку роздали тим, хто втратив житло або майно через російську агресію. На жаль, внаслідок постійних ворожих обстрілів Чорнобаївки, кількість таких людей зростає.

24 березня до Чорнобаївсько громади доправили автомобіль екстреної медичної допомоги. Спецмашину надали благодійники з Івано-Франківська. Автомобіль – вживаний, але знаходиться у належному стані, повністю укомплектований необхідним обладнанням та придатний до експлуатації.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info