35.9 C
Kherson
Субота, 13 Липня, 2024

Останні новини

Пільговики Білозерської ОТГ на проїзд отримають по 4 талони на місяць

22 грудня 2017р. депутати Білозерської селищної ради затвердили ряд важливих для об’єднаної громади документів на 2018 рік – бюджет, програму соціально-економічного розвитку території Білозерської селищної ради (смт. Білозерка, с. Розлив, с. Черешеньки, с. Томина Балка, с. Новодмитрівка, с. Надеждівка, с. Зорівка, с. Знам’янка) та список галузевих програм.  Зокрема, програму соціального захисту населення на території Білозерської селищної  ради на 2018 рік, в якій вирішено питання щодо пільгового перевезення громадян.

Орієнтуючись на успішну практику Музиківської ОТГ, в селищній раді запровадили талонну систему відшкодування пільгового перевезення окремих категорій громадян.

Для відшкодування вартості проїзду на перевезення пільгових категорій громадян Білозерської селищної ради автомобільним транспортом приміського сполучення в бюджеті передбачено  200,0 тис. гривень.

Право на пільги із зазначених послуг  мають такі категорії населення:

4.1. Учасники бойових дій та інваліди війни (Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»).

4.2. Громадяни віднесені до категорії 1, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які належать до категорії 2 (Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»).

4.3. Ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани Національної поліції, ветерани податкової поліції, ветерани Державної пожежної охорони, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (Закон України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист»).

4.4. Батьки, вдови військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження служби ( Закон України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»).

4.5. Діти з багатодітних сімей (Закон України «Про охорону дитинства»).

4.6. Пенсіонери за віком та інваліди (Постанова Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 № 354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування» та Постанова Кабінету Міністрів України від 16.08.1994 № 555 «Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 р. № 354»).

Як повідомила селищний голова Антоніна Чередник, із січня кожен пільговик може отримати чотири талони на місяць на дві поїздки до міста і в зворотньому напрямку. Виняток – хворі, яким потрібно через день їздити до Херсона за гемодіалізом. Для цієї категорії громадян передбачений індивідуальний проїзний квиток з фото.  Завдяки домовленості з перевізниками зовсім не платитимуть за проїзд учасники бойових дій: ветерани Другої світової війни, воїни-інтернаціоналісти, учасники АТО.

На даний час за талонами звернулося понад 400 осіб. Спочатку року людей було дуже багато, сьогодні черги значно менші, – розповіла Антоніна Чередник сайту Білозерка.ua.

Отримати талон можна у селищній раді в понеділок, вівторок, четвер і п’ятницю з 8 до 17 години (обідня перерва з 13 до 14.00). З собою треба мати паспорт, посвідчення і його копію. Талони видають безпосередньо пільговику.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info