30.5 C
Kherson
Субота, 22 Червня, 2024

Останні новини

Підвищення комунальних тарифів має бути обґрунтованим

13 січня відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету Білозерської селищної ради. До порядку денного увійшло більше двадцяти питань, які стосувалися різних сфер життя громади.

Розпочалося засідання яскраво та святково. Адже, колектив Білозерського селищного будинку культури завітав до зали з новорічними привітаннями та щедрівками!

Члени виконкому затвердили рішення стосовно внесення змін до селищного бюджету на 2022 рік, впорядкування поштових адрес на території селищної ради, перереєстрації громадян, які потребують поліпшення житлових умов, накладення адміністративних стягнень, погодили розширення переліку послуг ЦНАПу та затвердили план роботи виконавчого комітету на поточний рік.

На початку засідання виконуюча обов’язки селищного голови Олена Козачек внесла пропозицію доповнити порядок денний питанням щодо влаштування трьох малолітніх дітей із Зорівки до спеціалізованих закладів, оскільки матір покинула їх напризволяще. Члени виконкому поцікавилися подальшою долею малечі і підтримали відповідне рішення. Горе-матір чекає процедура позбавлення батьківських прав, а в дітей є шанс отримати нову сім’ю, котра піклуватиметься про них належним чином. До речі, усиновити їх можуть лише усіх разом.

Найбільше дискусій серед членів виконкому виникло з приводу коригування тарифів на водопостачання, пов’язане із підвищенням вартості електроенергії та збільшенням розміру мінімальної заробітної плати. Оскільки не всі керівники сільських комунальних підприємств змогли обґрунтувати суми підвищень, члени виконкому вирішили не поспішати з відповідними змінами і відправити ці питання на доопрацювання фахівцям відділу внутрішнього аудиту селищної ради. Винятком стало лише дніпровське комунальне підприємство «Аверс», тарифи на водопостачання у якому зростуть з 13 до 17 гривень за кубічний метр.

 

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info