4 C
Kherson
Вівторок, 27 Лютого, 2024

Останні новини

Підвищення компентенцій соціальних працівників як запорука надання якісної допомоги дітям

Фасилітатори громадської організації “Білозерський центр регіонального розвитку” постійно підвищують свою кваліфікацію завдяки підтримці Save the Children in Ukraine.

На цьому тижні в Миколаєві працівники говорили про захист дітей у надзвичайних ситуаціях та мінімальні стандарти захисту дітей у гуманітарній діяльності. Тема дуже не проста, але важлива. Команда громадської організації працює в постійній небезпеці та дуже близько до фронту, тому важливо розуміти стратегію та принципи гуманітарної діяльності, думати не лише про дії, а й про наслідки.

“Захоплююсь якістю проведення тренінгів. Не зважаючи на дуже серйозну тему тренерка Марина Петренко змогла додати динаміки, показати багато практичних вправ для роботи з дітьми. За ці два насичені дні ми встигли попрацювати в групах, розібрати практичні кейси та поділитися варіантами активностей в Просторах дружніх для дітей. Цікавим підходом для запам’ятовування інформації стали вікторини та тематичні квізи. Дякую за навчання!” – розповідає фасилітаторка мобільної бригади Любов.

Фасилітатори громадської організації проводять психосоціальні активності для дітей деокупованих громад, а це дуже непросто в сучасних умовах. Тому занурення у гуманітарну сферу, підвищення компетенцій соціальних працівників, співпраця з державними та неурядовими організаціями забезпечують надання якісної допомоги та підтримки дітям та їх родинам!

Підготувала Катерина Оксенюк

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info