15 C
Kherson
Вівторок, 16 Квітня, 2024

Останні новини

Підтримка населення, розуміння людей – це головне

Підтримка населення, розуміння людей – це головне… 
За кілька останніх десятиліть сміття перетворилось на глобальну проблему людства. В океанах утворюються цілі острови з пластику та іншого непотребу, а ми щоденно розплачуємось власним здоров’ям за наші споживацькі звички та поводження з відходами. 

Влітку сільська рада вже впроваджувала систему роздільного збирання сміття на території наших сіл. Але “перший млинець” вийшов невдалим. На сьогоднішній день сільська рада за кошти місцевого бюджету закупила та встановила на території громади решіткові контейнери для пластикових відходів – на зупинках сіл Токарівка, Новотягинка та Іванівка знову стоять спеціальні металеві сітки для пластику. 

  

 

У ці сітки-контейнери слід кидати пластикові пляшки, які потрібно зімнути для зменшення об’єму й неможливості їх використання в побуті вдруге. Заборонено кидати в сітки будь-яке інше сміття.

Шановні мешканці!    Ви повинні розуміти, що пластик шкодить довкіллю і процес його розкладання займає до ста років. Станьмо господарями у своїх селах, аби не потонути в смітті…

Джерело: Токарівська сільська рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info