28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Підтримка молоді та спорту в Білозерській ОТГ: 100 гривень/людину в рік

 Білозерка.info

Рішенням 4 сесії селищної ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року   № 48/275 затверджено Програму підтримки молоді та спорту на території Білозерської селищної ради на 2018 рік.

Згідно цього документу на створення сприятливих політичних, економічних, соціальних, правових, організаційних і фінансових умов та гарантій для життєвого самовизначення молоді з селищного бюджету у 2018 році буде виділено 430,1 тисяч гривень.

з/п

Заходи

тис. грн
1 Надання фінансової підтримки футбольної команди «Іскра» для участі у першості району, першості області та на кубки по футболу серед аматорських команд в 2018 році, на транспортні послуги 52,5
2 Відряджувальні для участі в першості району, першості області та на кубки по футболу серед аматорських команд 48,6
3 Забезпечення футбольних команд ігровою формою, м’ячами та футбольною сіткою та іншим спортивним інвентарем. 60,0
4 Придбання покриття – даян, для спортивної секції тхеквондо с. Томина Балка 20,0
5 Проведення першості Білозерської селищної ради з різних видів спорту 5,0
6 Спортивно-масові заходи Білозерської селищної ради 4,0
7 Заробітна плата з нарахуванням 4-х інструкторів з спорту 240,0
Всього 430,1

Як зазначено в програмі, 4300 мешканців об’єднаної громади становить молодь.

Таким чином, в результаті простої арифметичної дії можна обрахувати, що на підтримку молоді та спорту в Білозерській ОТГ заплановано 100 гривень на рік на 1 молоду людину.

Чи достатньо буде цих коштів, щоб досягти мети та завдань програми, серед яких, наприклад, “створення ефективної системи протидії антигромадським, негативним проявам у молодіжному середовищі”?

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info