Підсумовуємо лютий: історії, що вражають

0
184

Вітаю! Я – Наталія Свирида, головна редакторка інформаційного порталу Білозерка.Інфо. Підготувала для вас дайджест найцікавіших матеріалів у лютому, які ви можливо пропустили.  Команда нашого медіа традиційно збирає історії про людей рідного краю, які мотивують та надихають. 

Пропоную прочитати наступні матеріали:

🔹“Щаслива сімка Оксани Стріли”: про матір-героїню з села Інгулівка Дар’ївської громади, яка під час окупації дбала не лише про свою сім’ю, а й щедро ділилася домашніми продуктами із сусідами. 

🔹“Давай присвятимо своє життя сиротам”: історія подружжя Марченків із Дар’ївської громади, які всиновили 8 дітей та гідно виховують їх, незважаючи на всі виклики війни. 

🔹“Вухасті антидепресанти Олександра Семенченка”: розповідь про життя фермера з Широкої Балки, який понад півстоліття займається кролівництвом.

🔹“Іванка Хильченко: маленька дівчинка з великими планами на відновлення Олександрівки”: про неймовірну сільську дівчинку, яка отримала  грамоту від Валерія Залужного, бібліотечну ініціативу та наближення перемоги.

 🔹“Микола Любченко: “Хочеться допомогти людям, яких спіткала біда”: про Героя-рятувальника, який щодня ризикує життям, заради порятунку земляків.

🔹 Ігор Синков: “Ми на своїй землі, тож тікати не збираємось”: про творчий супротив окупантам мешканця Білозерки, який впевнений у перемозі України.

Загалом у лютому на нашому сайті опубліковано понад 150 матеріалів про важливі події у громадах Білозерщини та їхніх незламних мешканців. Наразі маємо 12 646 читачів у Фейсбуці та розвиваємо свій канал у Телеграмі.

Наша мета – створити відкритий інформаційний простір в деокупованих громадах Херсонщини – Білозерській, Чорнобаївській, Станіславській, Дар’ївській та Музиківській. Ділимося важливими історіями, мотивуючими прикладами та оперативною перевіреною інформацією.

Дякуємо кожному, хто нам довіряє! Працюємо та розвиваємося далі!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь