28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Підсумки 15-го туру Чемпіонату Футбольної ліги Білозерського району

 Білозерка.info

Закінчився 15 тур Чемпіонату Футбольної ліги Білозерського району серед аматорських команд. Без сенсацій не обійшлося.

Лідер чемпіонату станіславська Бригантина розписала результативну нічию 4:4 в матчі з надеждівським Колосом. Втратою очок лідером скористалось дніпровське Гроно, яке розгромило микільский Темп 9:0 і наблизилось до Бригантини на відстань двох очок. Боротьба за першу сходинку триває.

Білозерська Іскра набрала перші очки у другому колі зігравши у нічию з Динамо (Дар’ївка) 1:1. Токарівський Дніпро ніяк не набере перші очки в чемпіонаті. В 15 турі дніпряни поступились Зеніту (Музіківка) 0:2 і залишились на останній сходинці чемпіонату. Ще один аутсайдер чемпіонату широкобалківська Атлантика у 15 турі відпочивала. У велетенського Дніпра справи йдуть краще. В черговому турі велетенці здолали Цареводар (Правдине) і піднялись на шосту сходинку в турнірній таблиці. Темп (Томина Балка) завітав у село Благодатне до місцевої Комети. Господарі поля нічого не змогли протиставити гравцям Темпу і закономірно поступились 0:3.

15 тур
Гроно 9:0 Темп М
Іскра 1:1 Динамо
Колос 4:4 Бригантина
Дніпро В 2:1 Цареводар
Комета 0:3 Темп ТБ
Зеніт 2:0 Дніпро Т

 Білозерка.info

 

За матеріалами: Білозерська селищна рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info