Пн, 15 Чер 26
23.3°C

Підрив пенсіонера та травмування поліцейського під час розмінування – подробиці від прокуратури

Тетяна Мороз 19 Травня, 2026

Російська армія продовжує масовано атакувати Херсонську область. Ворог б’є по цивільних об’єктах з артилерії, мінометів та запускає дрони. Станом на 17:30 19 травня поранення різного ступеня тяжкості отримали восьмеро людей.

Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура.

Найбільше від ударів потерпали житлові квартали обласного центру та околиць. Окупанти скидали вибухівку з безпілотників та вели прицільний артилерійський вогонь. Через атаки сьогодні травмувалися шестеро мирних жителів у Херсоні, Зеленівці та Комишанах.

Також у селі Новоолександрівка літній чоловік наступив на російську міну-пелюстку. Внаслідок вибуху пенсіонер отримав дуже важку травму. За його життя та здоров’я зараз борються лікарі.

Небезпека щодня загрожує фахівцям, які очищують землю від залишків російської зброї. Сьогодні під час розмінування території отримав поранення співробітник поліції.

За фактами порушення законів та звичаїв війни розпочаті досудові розслідування.

Тетяна Мороз

Статті автора