Підприємицю з Білозерки, яка виправдовувала окупантів, позбавили права обіймати державні посади

0
129

Суд визнав винною жительку Білозерки, яка закликала місцевий бізнес до співпраці з ворогом.

Вирок стосовно білозерчанки з’явився у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У серпні минулого року жінка публічно закликала фермерів і підприємців до співпраці з російськими загарбниками. На зборах в окупаційній адміністрації щодо створення  фейкової “Асоціації роботодавців та підприємців Білозерського району Херсонської області” колаборантка переконувала людей у тому, що з початком окупації життя у селищі стало кращим і виправдовувала дії Росії.

Вироком суду зрадниці заборонили займати державні посади або надавати публічні послуги протягом наступних 10 років.

9 березня аналогічне покарання отримала білозечанка, яка виконувала функції посередника між місцевими мешканцями та окупаційною владою. У серпні минулого року правопорушниця зустрілася з так званим головою «белозерской военно-гражданской администрации», що була створена представниками російської федерації на тимчасово окупованій території смт Білозерка. Псевдо-посадовець запропонувала 72-річній жінці працевлаштуватися на посаду «голови громадської приймальні адміністрації». Остання погодилася та приступила до виконання своїх функціональних обов’язків, зокрема консультування місцевих жителів щодо діяльності незаконно створеної окупаційної влади.

За зайняття посади, не пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, в окупаційній адміністрації держави-агресора їй призначено покарання – позбавлення права обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування або займатися діяльністю, що пов’язана із наданням публічних послуг, строком на 10 років.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь