Підприємці з Херсонщини можуть отримати грант від Ощадбанку

0
179

Ощадбанк реалізовує програму ReACT4UA, завдяки якій підприємства мікро, малого та середнього бізнесу у Херсонській області можуть отримати грант на розвиток своєї справи.
Про це повідомив Ощадбанк на своєму сайті.
Матеріальну допомогу надають тим підприємствам, що займаються економічно важливими для України галузями. Це сільське господарство, постачання та перероблення харчових продуктів, швейна (текстильна) промисловість, переробна промисловість, експортно орієнтовне виробництво.
Кошти на проєкт виділяє німецький уряд. Програма реалізується федеральною компанією GIZ GmbH у співпраці з DSIK та Фондом розвитку підприємництва. На другу фазу проєкту виділяють 4,2 млн євро.
Завдяки програмі внутрішньо переміщеним підприємствам та підприємствам, розташованих на деокупованих територіях, надають грант у розмірі 30% від вартості інвестиційного проєкту. Однак сума компенсації не може перевищувати 30 тис євро в гривневому еквіваленті. Для всіх інших компаній розмір гранту становить 20%, проте не більше 20 тис євро у гривні.
Стати учасниками програми можуть підприємства з позитивною кредитною історією, які мають до 250 співробітників та річний дохід до 10 млн євро, що не отримували міжнародну технічну допомогу з 1 лютого 2022 року та не мають заборгованості перед державним бюджетом.
Подавати заявку необхідно у відділеннях Ощадбанку. Дедлайн – 31 січня 2024 року.
Дізнатися більше про проєкт можна у контакт-центрі Ощадбанку для бізнес-клієнтів: 0 800 219 800.

  • Херсонська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба передала Станіславській громаді 4,661 тони цукру. Допомогу отримають багатодітні сім’ї, маломобільні особи, родини військовослужбовців та загиблих героїв, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та учасники бойових дій.
  • Фермерам з Херсонщини надають модульні склади для зберігання сільськогосподарської продукції. Проєкт реалізовує Херсонська ОВА спільно з Мінагрополітики та Продовольчою і сільськогосподарською організацією ООН. Місткість модульних зерносховищ – 300, 500 та 1000 тонн.
  • Домогосподарства на Херсонщині, що постраждали від російської агресії, можуть безоплатно отримати насіння овочів для весняної посівної. Допомогу надають тим, хто проживає у деокупованих і прифронтових громадах, ВПО, багатодітним сім’ям, малозабезпеченим, які володіють присадибними ділянками. Проєкт реалізовує Програма USAID АГРО в межах Ініціативи “Стійкість сільського господарства” (АГРІ-Україна).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь