21.8 C
Kherson
Середа, 17 Квітня, 2024

Останні новини

Підприємці Херсонщини отримають допомогу по безробіттю на період карантину

“Для роботодавців малого і середнього бізнесу Херсонщини на отримання допомоги по частковому безробіттю на працівників передбачається виділити 100 млн грн. Це суттєва допомога, спрямована на підтримку роботодавців, які сьогодні ще утримують своїх працівників або знаходяться в режимі скорочення/зупинення”, – наголосив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

Він повідомив, що допомога надаватиметься всім підприємствам незалежно від форм власності на весь період карантину та протягом 30 днів після його завершення. За отриманням цієї допомоги «малі» і «середні» роботодавці можуть звертатися до центрів зайнятості за місцем реєстрації.

Тож за виплатою може звернутися:
🔸 роботодавець – фізична особа-підприємець або юридична особа, на яку працює до 250 осіб (середня кількість за календарний рік), а річний дохід від діяльності не перевищує суму, еквівалентну 50 млн євро;
🔸 роботодавець, який сплачував єдиний соціальний внесок не менше шести місяців до зупинення (скорочення) діяльності.

Заява подається в довільній формі до центру зайнятості за місцем реєстрації роботодавця. І якщо встигнути до 06 травня, роботодавець зможе отримати фінансову допомогу за квітень.

❗️Нагадаємо, 22 квітня Уряд затвердив Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину для малого та середнього бізнесу.

Більше інформації стосовно допомоги по частковому безробіттю на період карантину: https://www.dcz.gov.ua/…/dopomoga-po-chastkovomu-bezrobitty….

Джерело: Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info