30.5 C
Kherson
Субота, 22 Червня, 2024

Останні новини

Підготовка закладів освіти Білозерського району до опалювального періоду

Закінчується підготовка закладів освіти Білозерського району до опалювального періоду З метою підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років закладів освіти за кошти районного бюджету виконані:

– Поточні ремонти системи опалення у    

– Станіславській (11,422 тис. грн.),      

– Новотягинській (49,985 тис. грн.),

 – Дар’ївській (3,025 тис. грн.),

 – Томинобалківській (3,93 тис. грн.) школах.

Завершується поточний ремонт системи опалення у Білозерській багатопрофільній гімназії.
Проведено поточний ремонт димових труб в Інгулецькій школі, вартістю 9,369 тис. грн.
У закладах освіти, котельні і топічні яких працюють на природному газу проведена періодична перевірка та налагоджувальні роботи сигналізації загазованості на 35,423 тис. грн. 
Проведено аеродинамічні обстеження димових та вентиляційних каналів. За виконані роботи з районного бюджету сплачено 18,302 тис. грн.
Виконано перевірочні роботи КПВ та котелень у дошкільному (6,397 тис. грн.) та шкільному (25,236 тис. грн.) відділеннях Чорнобаївського НВК.
Проведено налагоджувальні роботи вузла обліку природного газу в Микільській школі, за що сплачено 14,97 тис. грн.
У закладах освіти виконані метрологічні роботи на суму 6,877 тис. грн.
Проведено поточний ремонт димових труб в Інгулецькій школі, вартістю 9,369 тис. грн.
Комунальною установою «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» у січні 2017 року укладено угоду: з ТОВ «Херсонобленерго» на забезпечення електричною енергією; з ПАТ «Херсонгаз» на розподіл природного газу; з УМГ «Харківтрансгаз» на транспортування природного газу до загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів на 2017 рік. 
22 серпня 2017 року оголошено конкурсні торги на постачання природного газу. 11 вересня 2017 року за результатами розгляду наданих пропозицій визначено переможця «ТОВ «Паливторг». 
29 вересня 2017 року комунальною установою «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» укладено договір з ТОВ «Паливторг» на постачання природного газу у загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади.
Станом на 04 жовтня у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, котельні яких працюють на твердому паливі у наявності є 100 тон вугілля. 
Електронною системою публічних закупівель призначено аукціон із закупівлі твердого палива, який відбудеться 09 жовтня 2017 року о 15.13 год.
Твердопаливні котли, якими опалюються загальноосвітні та позашкільний навчальні заклади придатні для використання вугілля будь яких марок.

Відділ освіти, молоді і спорту
Білозерської районної державної адміністрації

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info