Підбірка грантових конкурсів для Херсонщини та України

0
410

Актуальна добірка конкурсів та грантів для територіальних громад, громадських організацій, ініціативних груп та волонтерських ініціатив. Не проґавте можливість реалізувати свій проєкт та допомогти відновленню громад. 

 

Триває прийом заявок на гранти з відновлення закладів охорони здоров’я в рамках Проєкту «Підтримка реформи охорони здоров’я»

Гранти з відновлення в рамках ВГП будуть спрямовані на усунення критичних прогалин в наданні медичних послуг населенню, створення належних умов та доступності для надання медичних послуг та їх доступності для загального захисту здоров’я українців. Сприяючи відновленню медичних послуг та закладів у системі охорони здоров’я України, гранти доповнюватимуть гуманітарну допомогу і таким чином допомагатимуть суб’єктам місцевої системи охорони здоров’я відновлювати та зміцнювати свою спроможність, задовольняти основні потреби у сфері охорони здоров’я. 

► Дедлайн: до 30 вересня 2024
► Детальніше: Джерело ГУРТ

 

Триває грантовий конкурс для підтримки діяльності місцевого самоврядування у впровадженні рішень, що вестимуть до сталої енергетики у громаді

Відібрані учасники проєкту зможуть отримати фінансову підтримку проєктів у сфері «зеленої» енергетики, підвищити рівень знань про «зелену» енергетику та тримати менторський супровід від представників ГО «Екоклуб» під час впровадження проєкту.  

► Дедлайн: 15 травня 2024
► Детальніше: Джерело ГУРТ

 

Конкурс грантів «Залучення молодих чоловіків та жінок до процесу відновлення України через проведення молодіжних обмінів»

Конкурсний проєкт може бути направлений на:

  • Відновлення базової інфраструктури та надання обладнання і матеріалів для забезпечення базових послуг життєзабезпечення і сприяння підготовці до зимового періоду.
  • Посилення спроможності органів з розмінування та служб реагування на надзвичайні ситуації для захисту цивільного населення від вибухонебезпечних боєприпасів та екологічної небезпеки.
  • Посилення спроможності місцевих органів влади розчищати уламки та небезпечні залишки зруйнованих споруд, а також збирати та безпечно утилізувати тверді відходи.
  • Посилення державної системи для управління кризами, раннього відновлення та надання базових послуг для вразливих верств населення.
  • Розвиток спроможності національних і місцевих державних і неурядових організацій для підвищення безпеки громад, утвердження прав людини та доступу до правосуддя для всіх людей, із акцентом на ВПО та вразливі групи.

► Дедлайн: 09 березня 2024
► Детальніше: Джерело Громадський Простір

 

Молодь запрошують реалізувати власний проєкт, присвячений STEM-освіті: набір на інноваційну програму UPSHIFT запускає Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Мала академія наук України

 Набір присвячений розвитку STEM-навичок серед молоді. Учасники у супроводі менторів знайдуть ефективні рішення проблем, які їх турбують у галузі науки, створять власний суспільно-корисний проєкт, використовуючи STEM-підхід, та отримають ресурси на його реалізацію.

► Дедлайн: 28 лютого 2024
► Детальніше: Джерело Громадський Простір

 

  • Більше можливостей для громадських організацій від ІСАР “Єднання” тут.
  • БУР запускає програму молодіжних обмінів. Зареєструватися можна тут.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь