Петиція про надання Чорнобаївці звання “Село-герой України” не набрала достатньої кількості голосів

0
79

На сайті Президента України закрито збір підписів петиції, яку започаткували мешканці Херсонщини, аби вшанувати славетну Чорнобаївку.

На жаль, пропозиція Валерія Сітака про надання Чорнобаївці звання “Село-герой України” не набрала достатньої кількості голосів.

Чорнобаївка стала епіцентром бойових дій на Херсонщині. Як і сусідній Херсон, окупанти захопили село в перші дні повномасштабного вторгнення. Звідси росіяни планували просуватися далі на Миколаїв та Одесу, адже саме тут розташовані і Херсонський аеропорт, і військовий аеродром.

Росіяни вперто намагалися перетворити цю територію на свою військову базу: перекидали сюди техніку, гелікоптери, підрозділи, розміщували склади з боєприпасами.  Але їхні плани зруйнували ЗСУ, які майже 30 разів знищували тут ворожу техніку. У відповідь окупанти обстрілювали артилерією мирних жителів Чорнобаївки.

Місцеві мешканці пережили окупацію, дочекалися визволення, а тепер знову потерпають від терору загарбників. Проте поряд із цими випробуваннями жителі Чорнобаївки відчувають величезну підтримку, яка надходить з різних куточків України, а також від міжнародних благодійних організацій.

У травні благодійники запустили соціальний маршрут зі сполученням Миколаїв-Клапая. Автобус курсує раз на тиждень за маршрутом – Клапая-Благодатне-Посад-Покровське-Миколаїв, та у зворотному напрямку.

На терміновий запит ДФТГ «Феміда» Чорнобаївської територіальної громади окремої бригади ТРО, яка бере активну участь у виконанні завдань на території Херсонської області, Чорнобаївська сільрада придбала обмундирування на загальну суму 1426800 гривень.
В рамках угоди було закуплено 30 професійних військових бронежилетів 6 ступеню захисту (по стандартам NATO 4) (мультикам або піксель), тактичні плитоноски та комплекти керамічнихбронеплит , а також бокові кевларові захисні пластини та літня військова форма. На бронежилети спрямували 843 000 гривень, на форму – 239700 гривень. За ці кошти придбали 120 комплектів одягу за 1 998 гривень за кожен. Крім того, Чорнобаївська сільська рада придбала 30 куленепробивних касок-шоломів на загальну суму 344100 гривень.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь