Первомайське – зі стабільним водопостачанням

0
67

У Первомайському, що у Білозерській громаді, запустили дизельний генератор. Обладнання надали благодійники.

Про це у Телеграмі повідомляє Херсонська ОВА.
Генератор має потужність у 40 кіловат та може забезпечити стабільну роботу системи централізованого водопостачання. Тож жителі населеного пункту матимуть питну воду, навіть попри можливі відключення світла.

  • Вчора ворог в черговий раз атакував Білозерську громаду та пошкодив енергетичний об’єкт. внаслідок обстрілу без світла залишилися шість населених пунктів Білозерської громади.
  • 9 серпня Херсонщина отримала від благодійників ще 7 водоочисних станцій – унікальні мобільні установки для очищення та знезараження води «OASIS-C300». Одна така система може задовольнити потреби у якісній питній воді для 1000 людей. За годину вона робить придатною для споживання до 300 літрів води. Обладнання доставлять у населені пункти, де ситуація з централізованим водопостачанням – найгостріша.
  • Третього серпня у Томиній Балці Білозерської громади встановили сучасну систему очищення води, призначену для задоволення відповідних потреб місцевого населення. Завдяки такій установці мешканці села можуть споживати фільтровану питну воду.
    Аналогічне устаткування з’явилося й у Широкій Балці Станіславської громади.
    Наприкінці липня систему очищення води встановили у Новодмитрівці.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь