Перший заступник голови Херсонської ОВА побував з робочим візитом у Білозерці та Чорнобаївці

0
67

Сьогодні, 29 липня, перший заступник начальника Херсонської ОВА відвідав Білозерку та Чорнобаївку. Дмитро Бутрій поспілкувався про поточні справи у громадах з представниками місцевої влади та жителями населених пунктів.

Про це повідомляє у Телеграмі Херсонська ОВА.
Внаслідок ворожих обстрілів та підриву Каховської ГЕС Білозерці та Чорнобаївці зруйновані десятки будинків, пошкоджені комунікації. Майже два місяці у громадах триває ліквідація наслідків підтоплення. Наразі спеціальні комісії складають акти, на основі яких будуть нараховуватися компенсації та визначатися масштаби робіт.

Місцеві мешканці озвучили Дмитру Бутрію болючі питання, пов’язані з відновленням пошкодженого майна.

  • У Посад-Покровському встановили 240 модульних будинків. Це село увійшло до переліку населених пунктів, які будуть відбудовувати в межах експериментального проєкту.
  • За тиждень на звільненій території Херсонщини в рамках програми “Пліч-о-пліч” відбудували 18 об’єктів та розпочали роботи ще на 83. Також завершили роботи у 168 домівках жителів області.
  • 27 липня до Станіславської територіальної громади надійшла чергова партія питної бутильованої води. Вода від БФ “Проджект Хоуп” буде розподілена між всіма жителями громади в пунктах видачі гуманітарної допомоги.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь