Переселенцям із Херсонщини пропонують безкоштовний прихисток у Миколаєві

0
201

Громадська організація  “Центр соціального партнерства “Перспектива” надає внутрішньо переміщеним особам з Херсонської області прихисток на 21 день.

Про це волонтери повідомили на своїй сторінці у Facebook.
Подробиці ініціативи благодійників нашому виданню розповіла менеджерка Миколаївського офісу організації Анна Литвинчук.

“Наша організація постійно приймає біженців з Херсонщини. Це люди, які рятуються з-під обстрілів з Микільського, Дар’ївки, Комишан, і не тільки.
Для тих, кому потрібна безкоштовна евакуація, ми домовляємося і про це, тому що різні бувають ситуації. Є великі родини з дітками, з лежачими хворими, з людьми літнього віку, так що тут теж потрібна допомога”, – повідомила активістка.

Пані Анна розповіла, що благодійний фонд Mercy Corps з Великобританії став донатором прихистків у Миколаєві. Це два приватних будинки, з гарним ремонтом, з усіма зручностями, де ВПО можуть знаходитися до 21 дня.
Також волонтери ГО “Перспектива” пропонують біженцям з Херсонщини фінансову допомогу від своєї організації.

“До кінця січня ми ще видаємо нашим підопічним гроші від Mercy Corps, ця програма діє. Також направляємо людей на отримання допомоги від ООН, оформлення статусу ВПО. Намагаємося видавати продуктові набори, білизну, посуд тощо.
У нас була історія бабусі 78 років з Херсона. Жила вона сама, а через обстріли й руйнування був заблокований вхід до її будинку. У неї навіть не було можливості забрати свої речі, кілька днів реально жила у підвалі. Але ми їй допомогли. Спочатку бабуся проживала в нашому прихистку, а потім переїхала до пансіонату для літніх людей на Миколаївщині, де може знаходитися безстроково. Там гарне триразове харчування, приємний персонал. Взагалі ми цікавимося подальшою долею наших підопічних, вони завжди можуть звернутися до нашого фонду за допомогою”, – розповідає пані Анна.

Представниця організації розповіла, що наразі вони шукають донаторів на фінансування подальшої дії прихистків для ВПО з Херсонщини. Але у лютому і березні прихистки точно будуть працювати, а, скоріше за все, і далі, бо потреба в них є.
Тож, якщо ви вирішили евакуюватися з Херсонської області до Миколаєва і потребуєте житло, юридичну, психологічну та грошову допомогу, телефонуйте на номер гарячої лінії ГО для консультації 0973178487 та заповнюйте реєстраційну форму за посиланням.

Перевага надається жінкам із дітьми, родинам, самотнім жінкам, вагітним, матерям з маленькими дітьми, особам старшого віку та іншим вразливим категоріям осіб та домогосподарств.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь