28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Перемога хореографічного колективу «Ener GO» на «NK DANCE FEST»

 Білозерка.info

17 березня в місті Нова Каховка відбувся другий фестиваль – конкурс хореографічного мистецтва «NK DANCE FEST», на який з’їхались колективи з Нової Каховки, Каховки, Мелітополя, Кривого Рогу, Херсону, смт.Велика Олександрівка та с.Чернянка.

Хореографічний колектив районного будинку культури «Ener GO»( керівник Інна Олександрівна Рижкова) гідно представив Білозерку на фестивалі, отримавши два других місця і одне третє місце у номінаціях: народний, сучасний естрадний танець та вільна танцювальна категорія в класифікації формейшен. Також діти отримали іменні медалі та дипломи від організаторів конкурсу.

Вітаємо колектив, керівника і батьків з першою перемогою в новому році. Бажаємо колективу не зупинятися на досягнутому, а йти вперед до нових перемог!

 Білозерка.info

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info