27.3 C
Kherson
Понеділок, 15 Липня, 2024

Останні новини

Перемога школярів з Токарівки на обласному фестивалі-конкурсі

27 березня 2018р. на сцені Херсонського дитячого будинку художньої творчості 20 колективів з усієї області показували різноманітні за тематикою та жанрами виступи. На високому організаційному рівні відбувся ІІ обласний фестиваль-конкурс театрів малих форм “ОстрівОК дитинства”.

Представники різних районів та громад Херсонської області, безліч декорацій, багатобарвність костюмів, різні вікові категорії – все це створило неповторну атмосферу свята. Організатори фестивалю потурбувалися про комфорт учасників та пригостили конкурсантів смаколиками з чаєм.

За підсумками конкурсу колектив Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів “Круговерть” (керівники Глєбова А.І., Топільницька О.І., Верцинська Д.І.) отримав диплом ІІІ ступеню та кубок, а колектив “Ку-Кутики” (керівник Баклан Г.Л.) також завоював диплом ІІІ ступеню та кубок. 

Вітаємо школярів та їх наставників з перемогою та бажаємо нових звершень!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info