13 C
Kherson
Четвер, 30 Травня, 2024

Останні новини

На Херсонщині поповнився офіційний перелік колаборантів

З початку війни правоохоронці зафіксували на Херсонщині 457 фактів викрадення або зникнення громадян України, 306 з яких – звільнили. 151 людину російські військові продовжують незаконно утримувати, серед них – мешканці Білозерщини.

Офіційний список колаборантів, яких Генеральна прокуратура України притягує до відповідальності за зраду,  поповнив народний депутат Олексій Ковальов. Про це на сторінці у Facebook повідомила Генпрокурорка України Ірина Венедіктова. У її дописі йдеться, що серед держрадників є депутати різних рівнів, колишні посадовці органів виконавчої влади й місцевого самоврядування, правоохоронці та пересічні громадяни.

«Служать росіянам колаборанти по-різному. Хтось «здає» українських патріотів, активістів, правоохоронців та учасників бойових дій. Хтось бере участь в їх «зачистках». Є такі хто допомагає розміщувати військову техніку РФ, міняє прапори на органах влади, постачає російським військовим пальне та харчі. Багато з них – просто задовольняє свої владні амбіції», – пише Ірина Венедіктова.

Найбільш активними Генеральна прокуратура називає псевдогубернатора Херсонщини Сальдо та «голову Херсонської міської адміністрації» Кобця. Також у цьому спискові «голова Чулаківської ВЦА», «керівник» міста Каховка, «начальниця департаменту освіти і науки військово-цивільної адміністрації Херсонської області», «керівник управління установ виконання покарань Херсонської області», «начальник рибінспекції Генічеського району» та «заступник начальника відділу поліції Нової Каховки».

Що стосується колаборантів Білозерщини, офіційної інформації з цього приводу  поки що немає…

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info