3.7 C
Kherson
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Останні новини

Передвиборча програма Зелінської Альони Петрівни

Кандидат   №1 у виборчому списку на посаду голови  Білозерської селищної громади від партії «Влада Народу» (№10 у виборчому списку).

Я наймаюся до Вас на роботу, щоб побудувати систему управління, де людина є головною, а місцева влада – це сервіс для задоволення потреб громади!

Маю потенціал і досвід лідера, вільного від догм і переконань застарілої системи, яку ми вже почали змінювати, об’єднуючись та створюючи Об’єднані Територіальні Громади (ОТГ).

Буду ініціатором змін на краще у громаді,  підготовці різноманітних проектів та ініціатив.

Докладу максимальних зусиль для реалізації пропозицій громади, ефективної співпраці з радою та її виконавчим комітетом!

Сила  громади – це люди, головне створити умови для розкриття їх потенціалу.

Вважаю, що сила громади –  в людях, тому на  вибори іду з метою розвитку громади, створення умов для розкриття людського потенціалу в системі управління з орієнтацією на людину. Щоб люди відчули, що вони впливають на зміни в громаді, а моя діяльність принесла користь якомога більшій кількості людей.

Тому вкрай важливим кроком для нас буде створення Стратегії розвитку громади із обов’язковим врахуванням думки кожного.

Стратегія розвитку передбачатиме здійснення у кожному населеному пункті громади у конкретні терміни найважливіших заходів (налагодження (відновлення) водопостачання, освітлення вулиць, ремонт доріг, озеленення селищ, облаштування місць загального відпочинку та дитячих майданчиків, підвищенн якості транспортних послуг та інші важливі для громади питання).

Щоб реалізувати Стратегію розвитку та запровадити нові методи управління, необхідна ефективна кадрова політика, яка б підвищувала професіоналізм працівників  та ефективно використовувала здобутий досвід, формуючи людський капітал. Для цього необхідне інвестування у людей, у їх знання та професійні навички.

Запорукою успіху розвитку є збалансовані дії у сферах економічного, суспільного та екологічного збалансованого розвитку.

У сфері економічного розвитку

1. Вирішення проблем  житлово-комунального господарства є актуальним і невідкладним завданням.

Вирішення проблем бачу в налагодженні повноцінної роботи об’єднаного комунального підприємства, створенні можливостей для підвищення якості комунальних послуг, проведенні оновлення та модернізації матеріально-технічної бази комунального підприємства;

Співвласникам багатоквартирних та приватних житлових будинків необхідне впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції систем опалення і термомодернізації, забезпечення лічильниками обліку енергоносіїв.  Модернізація об’єктів соціальної, медичної, освітньої сфери.

Впровадження системи енергоменеджменту, енергомоніторингу та реалізації енергоефективних проектів із приєднанням до провідної ініціативи «Угода мерів», учасники якої беруть зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлюваних джерел енергії на своїх територіях;

2. Встановлення відкритих правил щодо розподілу земельних ділянок, надання різноманітних дозволів:

–     розробити та затвердити генеральні плани для всіх населених пунктів новоствореної ОТГ;

провести аудит (ревізії) ефективності використання виділених земельних ділянок ОТГ;

–     створення відкритого електронного реєстру земельних ділянок ОТГ;

–     встановлення прозорої черги на отримання земельної ділянки під забудову чи ведення бізнесу, оприлюднення цієї інформації на сайті селищної ради.

3. Створення умов для інвестицій у розвиток виробничої та соціальної сфери. Розвиток проектного менеджменту і  залучення коштів донорських та неурядових організацій.

У сфері суспільного розвитку

1. Зараз мережа інтернет є чи не основним засобом прозорості місцевої влади, можливість показати громаду світові і вести із ним діалог через офіційний сайт селищної ради, який постійно буде удосконалюватися для максимального доступу до публічної інформації та її оприлюднення, а саме:

  • програмне забезпечення «Відкритий бюджет», який  полегшує громадянам пошук інформації і опрацьовування наборів даних;
  • «Єдина система відкритих бюджетів шкіл та дошкільних закладів»  дозволить відстежувати використання батьківських благодійних внесків та фінансування з місцевого бюджету;
  • портал звернень «Відкрите місто» надасть можливість кожному надавати пропозиції і звернення, а органам влади оперативно на них реагувати;
  • система електронних петицій;
  • громадський бюджет (бюджет участі) – реалізація ідей населення за бюджетні кошті;
  • створення зон вільного (без паролів та обмежень) доступу до мережі Інтернет (Free Wi-Fi);
  • удосконалення надання адмінпослуг через використання електронного врядування.

2. Система освіти має бути громадоорієнтованою, де внутрішній фокус – це максимальне створення цінностей для дітей, а зовнішній або суспільний – створення цінностей для громади

3. Особливої уваги потребує робота із молоддю. Вкрай необхідне створення Молодіжного центру ініціатив та залучення молоді до управління місцевим розвитком, створення молодіжних рад, проведення молодіжних форумів з питань перспектив місцевого розвитку.

– впровадження програми підтримки спорту в громаді, що включатиме започаткування проведення спортивних заходів (спартакіад), розбудову та модернізацію у населених пунктах спортивної інфраструктури, у тому числі –  будівництво відкритих спортивних майданчиків;

– відтворити якісну мережу закладів культури і систему мистецько-культурних заходів, конкурсів, фестивалів для  якісного культурного дозвілля  мешканців громади і  розвитку творчого потенціалу мешканців населених пунктів ОТГ.

4. Важливою складовою інфраструктури ОТГ є бібліотеки, які поступово перейдуть від роботи у форматі «книгосховища» до формату «інформаційно-культурного центру». Значним індикатором роботи бібліотек стане насичення їх інформаційними технологіями.

5. Залучення громади до прийняття рішень через громадські ради, вуличні комітети, громадські обговорення, електронні петиції, проведення толок і різних заходів  масового характеру (тематичні фестивалі, дні села).

У сфері екологічного збалансованого розвитку

– у кожній громаді гострою є проблема чистого довкілля, збирання та утилізації сміття, а з 2018 року – його сортування. Тому запровадження роздільного збирання сміття і розвиток відповідної інфраструктури буде пріоритетним завданням, яке потребує залучення значних коштів та просвітницької роботи з населенням по вихованню екологічної культури;

– облаштування належним чином полігонів твердих побутових відходів, встановлення сортувальної лінії твердих побутових відходів (сміття);

– вирішення питання комплексного надання ритуальних послуг за доступними цінами, підтримка належного стану кладовищ;

– підтримка в належному стані територій населених пунктів та прибудинкових територій.

Мій контактний телефон – 0503965243

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info